.section-breadcrumbs { background: #337ab7;}

Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze

Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze
ul. Lwówecka 18
58-506 Jelenia Góra
www.kans.pl

FACEBOOK
INSTAGRAM
TikTok

 

 

 

 

Lokalizacja:

Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych położona między pasami górskimi Karkonoszy a górami kaczawskimi. W pobliżu znajdują się granice z Niemcami i republiką Czeską. Dojazd może zająć2-3h.Piękne górskie widoki widziane z daleka, z bliska gwarantują godziny ekscytujących wypraw wraz ze swoimi przyjaciółmi. Teren naszego kampusu jest duży i bardzo zielony. Chcemy, żeby studenci w piękne dni mogli cieszyć się pięknymi widokami w otoczeniu drzew i ptaków. Obok kampusu znajduje się duży akademiki, który stanowi doskonałą bazę wypadową do centrum Jeleniej Góry. Zarówno piechotą jak i autobusem nie zajmie to więcej niż 20 minut.

O uczelni:

Serdecznie zapraszamy do Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowany. Dokładamy wszelki starań by co roku poszerzać naszą ofertę edukacyjną. Przykładamy wielką wagę by nasi pracownicy byli odpowiedni wykfalifikowani i cały czas podnosili swoje kompetencje. Do studentów podchodzimy indywidualnie oraz staramy zapewnić się odpowiednie warunki oraz komfort nauczenia. Posiad Posiadamy nowoczesne zaplecze dydaktyczno-laboratoryjne znajdujące w urokliwym kampusie uczelnianym, w którym znajdują się min.: jedna z najnowocześniejszych bibliotek na Dolnym Śląsku, kryta pływalnia, hala sportowa z bogatym zapleczem rekreacyjnym, profesjonalne studio radiowe, specjalistyczne laboratorium chemiczne, kryminalistyczne oraz Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej. Wyposażenie dydaktyczno-laboratoryjne KANS pozwala na prowadzenie wieloprofilowych prac badawczych. Studia u nas są bezpłatne oraz mają szeroką ofertę wyboru specjalizacji kierunkowych. Dwa wydziały: techniczno-medyczny oraz humanistyczny sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza uczelnia oferuje kierunki takie jak:

-Pielęgniarstwo 1 i 2 stopień
-Fizjoterapia (studia jednolite)
-Wychowanie Fizyczne
-Dietetyka
-Edukacja techniczna informatyczna
-Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
-Pedagogika
-Filologia ang.
-psychologia
-Biznes turystyczny

Rekrutacja rozpoczyna się 1 czerwca. Wszystkie informacje na ten temat znajdują się na naszej stronie internetowej www.kans.pl w zakładce rekrutacja