.section-breadcrumbs { background: #1F5C00;}

Niepubliczna Szkoła Policealna TEB Edukacja w Legnicy

Niepubliczna Szkoła Policealna
TEB Edukacja w Legnicy

ul. Św. Piotra 4
59-220 Legnica
tel. 76 7450520
mail. legnica@teb-edukacja.pl
www.teb.pl
FACEBOOK

 

 

 

 

TEB Edukacja - Kształcimy na kierunkach przyszłości!


TEB Edukacja Legnica to kultowa szkoła w mieście. Oddział rozpoczął swoją działalność w 1998 roku. Siedziba szkoły przy ulicy Świętego Piotra to budynek, który opuszczają kolejne pokolenia uczniów i słuchaczy.


Oferta TEB Edukacja w Legnicy obejmuje: szkoły medyczne, szkoły policealne, technikum oraz specjalistyczne kursy. Oferujemy ponad 30 atrakcyjnych kierunków z państwowymi uprawnieniami (dyplom technika) oraz dodatkowe certyfikaty i specjalistyczne szkolenia. Stawiamy na praktyczną naukę zawodów poszukiwanych na rynku pracy - minimum 50% zajęć odbywa się w profesjonalnie wyposażonych pracowniach.


Szkoły policealne tworzą rzeczywistą szansę dla absolwentów szkół średnich. Dzięki nim mogą bowiem zdobyć pracę w wymarzonym zawodzie. Słuchacze tego rodzaju szkół w trakcie edukacji, łączą naukę z pracą - a co za tym idzie - z doświadczeniem, dzięki czemu stają się pożądanymi na rynku pracownikami. Szkoły policealne są również rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają świadectwa maturalnego, ale chcą rozwijać się w danym kierunku.


BRANŻA BEAUTY

Perspektywy rozwoju w branży kosmetycznej w Polsce stale rosną. Prognozy wskazują, iż znaczny wzrost zapotrzebowania na specjalistów w sektorze beauty, będzie się utrzymywał przez kolejnych kilka lat. Fakt ten, jest ogromną szansą dla słuchaczy kierunków kosmetycznych w TEB Edukacja. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu do zawodu, stają się oni silnymi kandydatami na rynku pracy.

 

 

 

 

 

 

 


IT I NOWE TECHNOLOGIE

Globalny rynek nowoczesnych technologii czeka prawdziwy rozkwit. Dynamiczny rozwój dotyczy zarówno wdrożonych już technologii i systemów IT, jak i nowych obszarów, które dotąd stanowiły wyzwanie. Już dziś na rynku pracy widać rosnące zapotrzebowanie nie tylko na informatyków, ale również na developerów, data scientists, specjalistów od efektów animacyjnych, czy produkcji filmowej. Nauka specjalistycznych kompetencji cyfrowych jest zatem niezbędna i daje ogromne możliwości zatrudnienia w dynamicznie rozwijającym się sektorze TMT (technologia, media, telekomunikacja).

 

 

 

 

 

 ZAWODY PRZYSZŁOŚCI

Do tej grupy zaliczyć można specjalistów niezwykle szybko rozwijających się branż. Nie jest niespodzianką, że listę otwierać będą zawody związane z branżą e-commerce, czy social media. W związku z przeniesieniem wielu aspektów życia do sieci, znajomość zasad e-handlu i marketingu online stały się niezwykle pożądanymi umiejętnościami kandydatów na rynku pracy. Do listy dołączają także kierunki związane z szeroko pojętą grafiką, fotografią oraz tworzeniem gier komputerowych. Jak wiadomo, ten ostatni rynek wart jest miliardy złotych, a specjaliści tej branży stanowią elitę wśród zawodów kreatywnych. Warto więc zastanowić się nad wyborem jednej z wymienionych ścieżek kariery w TEB Edukacja.

 

 

 

 

 


SZKOŁY MEDYCZNE

Kierunki medyczne dają możliwość uzyskania państwowych uprawnień do wykonywania zawodu. Zapewniają też bardzo dobre perspektywy zatrudnienia. Dzięki współpracy TEB Edukacja z partnerami branży medycznej, słuchacze maja możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach i uzyskania certyfikatów, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność w oczach pracodawców.

 

 

 

 

 

 

 

WSZYSTKIE KIERUNKI